Informacje o Rozmus Biuro Nieruchomości Zamość - Rozmus Nieruchomości Zamość, oferty sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, działek i obiektów handlowych

Biuro Nieruchomości ROZMUS - biuro nieruchomości Zamość

Biuro Nieruchomości ROZMUS

Miło nam powitać Państwa na stronie naszego Biura Nieruchomości, mieszczącego się w Zamościu przy ul. Pereca 2. Kompleksowa i rzetelna obsługa jaką oferujemy, pozwoli Państwu na dokonanie korzystnego wyboru, oszczędność czasu oraz ułatwienie procedur związanych z zakupem, sprzedażą i wynajmem Państwa nieruchomości. Nasza kadra to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, pracujący z pasją i wyjątkowym oddaniem. Jesteśmy nastawieni na Klienta, na realizację jago indywidualnych potrzeb i spełnienie wymagań, co w praktyce oznacza, iż wszystkie nasze działania mają na celu przede wszystkim stworzenie dla niego oferty „szytej na miarę”.

Biuro Nieruchomości ROZMUS - Rozmus Nieruchomości - biuro nieruchomości Zamość

Prowadzimy kompleksową, w pełni profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących sprzedaży i wynajmu mieszkania, domu, lokalu użytkowego, działki czy obiektu w Zamościu i okolicach. Wkładamy wiele wysiłku w nieustanny rozwój naszej działalności na lokalnym rynku nieruchomości, a poprzez skuteczne i profesjonalne działania wypracowujemy jakość usług, która przynosi satysfakcję zarówno naszym kontrahentom, jak i nam samym. Posiadamy niezbędne licencje zawodowe oraz ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

Świadomość wyjątkowej zmienności trendów i cen panującej na rynku nieruchomości skłania nas do zachowania zwiększonej czujności i ciągłego trzymania ręki na pulsie. Czynimy tak po to, by każdy, kto ma w planach np. zakup, sprzedaż lub wynajem mieszkania w Zamościu mógł zwrócić się do nas i mógł mieć pewność uzyskania najbardziej atrakcyjnej oferty spośród bogatego wyboru dostępnych aktualnie okazji. Pragniemy zwrócić też Państwa uwagę na proponowane przez nas nieruchomości użytkowe, takie jak różnego typu lokale czy obiekty przemysłowe. Zajmujemy się ponadto wszelkimi czynnościami związanymi z zarządzaniem i administrowaniem powierzonym nam mieniem oraz aktywnym promowaniem ogłoszeń sprzedaży, kupna, wynajmu, czy dzierżawy mieszkań, domów i działek.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i przyczyni się do nawiązania pomyślnej współpracy z korzyścią dla obu stron. Będziemy wdzięczni za zainteresowanie naszą ofertą. W zamian zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania i stworzyć propozycję najlepiej pasującą do indywidualnych potrzeb oraz możliwości Klienta.

Rozmus Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz zarządzania i administrowania nieruchomościami. Prowadzimy kompleksową, w pełni profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju transakcji dotyczących nieruchomości.

Poświęcamy naszym Klientom maksimum czasu i uwagi, zapewniając kompleksową obsługę.

Spełniając oczekiwania naszych Klientów, wszystkie transakcje przeprowadzamy bezpiecznie, (bez ponoszenia ryzyka), korzystnie finansowo (przez uzyskanie optymalnej ceny), skutecznie pod względem prawnym, w terminie, a zarazem kompleksowo i komfortowo.

W pracy konsekwentnie kierujemy się zasadami zawartymi w kodeksie etyki zawodowej. Działamy według najlepszych wzorców i standardów, sprawdzonych na rynku nieruchomości. Biuro posiada wszelkie dokumenty wymagane od pośredników na rynku nieruchomości – licencja Nr 19294 i ubezpieczenie TUiR’’WARTA’’ od odpowiedzialności cywilnej w zakresie czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Chronimy wszelkie informacje powierzone nam przez Klientów zgodnie z obowiązującymi normami zachowania poufności oraz w sposób zgodny z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Ograniczamy zbieranie i wykorzystywanie danych o Klientach do minimum niezbędnego do świadczenia usług najwyższej jakości.

Współpracując z nami zyskujecie Państwo:

Bezpieczeństwo transakcji

Będziemy występować w Państwa imieniu przed Urzędami kompletując pełną dokumentację niezbędną do przeprowadzenia transakcji, będziemy towarzyszyć w trakcie podpisywania umowy oraz w momencie odbioru mieszkania czy domu, tak aby przez cały czas czuli się Państwo bezpiecznie.

Indywidualną obsługę

Naszą domena jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Kompleksowo doradzamy i proponujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta.

Kompleksowy marketing

Współpracujemy ze wszystkimi najważniejszymi portalami z branży nieruchomości: Domiporta, Gratka, OtoDom, Oferty.net i wiele innych. Na życzenie klienta wieszamy baner na nieruchomości oraz tworzymy dla niej wirtualną wizytę.

Oszczędność czasu

Ułatwimy proces znalezienia nowego domu lub mieszkania, abyście ten czas mogli Państwo wykorzystać na swoje pasje.

Pomoc w negocjacjach

Należy pamiętać, że każda transakcja jest niepowtarzalna, dlatego znajomość branży, wiedza i doświadczenia pośredników może uchronić strony od popełnieniem błędów mogących mieć konsekwencje prawne i finansowe.

Wygodę

Sprzedaż mieszkania lub domu to wyjątkowo stresującą i czasochłonna czynność, dlatego to my przejmujemy wszystkie obowiązki spoczywające na właścicielu.