Budynek z „Duszą i klimatem” w Ruskich Piaskach, gmina Nielisz – Rozmus Nieruchomości - Rozmus Nieruchomości Zamość, oferty sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, działek i obiektów handlowych

Budynek z "Duszą i klimatem" w Ruskich Piaskach - Zamość i okolice, województwo lubelskie - Rozmus Nieruchomości - biuro nieruchomości Zamość

Budynek z "Duszą i klimatem" w Ruskich Piaskach

 • gm. Nielisz
  Ruskie Piaski 23
 • powierzchnia417,61 m2
 • cena180 000 PLN

Budynek z "Duszą i klimatem" w Ruskich Piaskach - Rozmus Nieruchomości - biuro nieruchomości Zamość

Najważniejsze informacje o Budynek z "Duszą i klimatem" w Ruskich Piaskach - Rozmus Nieruchomości Zamość

najważniejsze informacje

 • przeznaczenie: hotel, restauracja
 • stan budynku: do remontu
 • dojazd: droga utwardzona
 • powierzchnia: 417,61 m2

Do budynku została wykonana cała dokumentacja budowlana dotycząca zmiany przeznaczenia i rozbudowy budynku dawnej szkoły z przystosowaniem do usług gastronomicznych i noclegowych: projekt architektoniczno-budowlany, konstrukcja, projekt budowlany –instalacje elektryczne, instalacje sanitarne, opinia techniczna.

Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą.

Budynek wymaga generalnego remontu.

Lokalizacja Budynek z "Duszą i klimatem" w Ruskich Piaskach - Rozmus Nieruchomości Zamość

lokalizacja

Ruskie Piaski 23
gm. Nielisz

Budynek usytuowany w odległości 5 km od Nielisza, 12 km od Zamościa, 15 km od Szczebrzeszyna w miejscowości Ruskie Piaski.

Więcej informacji o Budynek z "Duszą i klimatem" w Ruskich Piaskach - Rozmus Nieruchomości Zamość

 1. działka

  Całość elewacji budynku nieotynkowana z czerwonej cegły  Ściany fundamentowe, zewnętrzne i wewnętrzne  murowane z cegły ceramicznej  Stolarka okienna drewniana –do wymiany  W pomieszczeniach komunikacyjnych podłogi wykonane z lastrika oraz wykładziny PCV układanej na deskach, w salach lekcyjnych oraz pozostałych pomieszczeniach biurowych podłogi drewniane z malowanych desek-wykazują znaczne zużycie. Ogrzewanie w budynku z pieców kaflowych umieszczonych w pomieszczeniach.

Opis nieruchomości Budynek z "Duszą i klimatem" w Ruskich Piaskach - Rozmus Nieruchomości Zamość

więcej informacji

Budynek znajduje się w miejscowości Ruskie Piaski przy drodze gminnej nr 869 na działce geodezyjnej nr 804/9. Budynek wykonany został w drugiej połowie dwudziestego wieku na rzucie w kształcie litery L o długości ramion około 31x19m.Układ konstrukcyjny budynku mieszany. Ściany konstrukcyjne zewnętrzne i wewnętrzne wykonane z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo wapiennej. Stropy w budynku wykonane są jako gęstożebrowe  betonowe. .Budynek przykryty jest dachem wielospadowym o konstrukcji płatwiowo-kleszczowej, podpartym na murłatach i płatwiach drewnianych. Pokrycie na budynku stanowi eternit falisty na deskowaniu ażurowym.

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia, rozkłady pomieszczenia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.