Osiedla zarządzane przez Rozmus Biuro Nieruchomości Zamość - Rozmus Nieruchomości Zamość, oferty sprzedaży i wynajmu domów, mieszkań, działek i obiektów handlowych

Osiedla zarządzane przez Rozmus Biuro Nieruchomości - biuro nieruchomości Zamość

Osiedla zarządzane przez Rozmus Biuro Nieruchomości

Osiedla zarządzane przez Rozmus Biuro Nieruchomości - Rozmus Nieruchomości - biuro nieruchomości Zamość

Osiedle Lisa-Kuli

Zamość, ul. Pułkownika Lisa-Kuli

Osiedle Gródecka - Hrubieszów - Rozmus Nieruchomości

 • 3 bloki
 • 115 mieszkań
 • 3 kawalerki
 • 51 mieszkania 2-pokojowych
 • 55 mieszkań 3-pokojowych
 • 6 mieszkań 4-pokojowych
 • 3 lokale użytkowe

Osiedle Lisa – Kuli to trzy budynki mieszkalne wielorodzinne 4-kondygnacyjne podpiwniczone, gdzie do zaoferowania jest 115 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie. Budynki cechuje nowoczesna atrakcyjna stylistyka oraz funkcjonalność, zostały one wkomponowany w istniejące otoczenie wszechobecnej zieleni.

Mieszkania zostały tak zaprojektowane aby zapewnić komfort użytkowania, posiadają nowoczesny układ dający nieograniczoną możliwość aranżacji wnętrz. Do każdego mieszkania przyporządkowano pomieszczenie piwniczne, które z wydzielonym miejscem postojowym na zewnętrznym parkingu jest w cenie mieszkania. Istnieje także możliwość wykupienia na własność jednego z 31 dostępnych garaży indywidualnych znajdujących się w podpiwniczeniu budynków.

Nowoczesne rozwiązania materiałowe, okna i drzwi o wysokiej izolacyjności cieplnej, doskonałe docieplenie ścian zewnętrznych i przegród poziomych, a także niezależny system grzewczy zapewni ciepło i wygodę przez cały rok.

Na terenie osiedla zapewnione zostały miejsca parkingowe w ilości 122 szt., w tym również dla osób niepełnosprawnych, a także plac zabaw i boiska dla najmłodszych mieszkańców.

Inwestycja zlokalizowana jest w Zamościu przy ul. Płk. Leopolda Lisa Kuli, na nieruchomości oznaczonej numerem ewidencyjnym 102/6. Osiedle posiada doskonałą lokalizację łączącą zalety mieszkania w mieści i bliskość natury. Z okien mieszkań roztaczają się malownicze krajobrazy, dużo zieleni i świeżego powietrza. Odległość osiedla od centrum miasta jest niewielka, jednocześnie oddalenie od głównych ulic jest na tyle duże, że jest to okolica cicha i spokojna z dala od zgiełku. W pobliżu znajdują się lokalne sklepy, galeria handlowa, przedszkole, szkoła podstawowa, a na terenie osiedla prywatna praktyka lekarska oraz salon kosmetyczno – fryzjerski. W niewielkiej odległości zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej, dzięki czemu jest doskonałe połączenie ze wszystkimi zakątkami miasta.

Osiedle Gródecka

Hrubieszów, ul. Gródecka

Osiedle Gródecka - Hrubieszów - Rozmus Nieruchomości

 • 1 blok
 • 28 mieszkań
 • 24 mieszkań 2-pokojowych
 • 4 mieszkania 3-pokojowe
 • 3 lokale użytkowe

Obecnie w naszej ofercie znajdują się mieszkania w Hrubieszowie w standardzie deweloperskim, które posiadają wysoką jakość wykończenia. Na wygodę mieszkańców wpływa obecność lokali usługowych umieszczonych na poziomie parteru, a także garaży i komórek lokatorskich w kondygnacji podziemnej. Oferujemy także pośrednictwo w konsultacjach z doradcą kredytowym i pomoc w dopełnieniu formalności hipotecznych.

Inwestycję stanowi 4-kondygnacyjny blok mieszkalny, w którym mieszczą się przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkania, lokale użytkowe, pomieszczenia piwniczne oraz podziemne garaże.

Na parterze znajdują się z 3 lokale z przeznaczeniem na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej, a także 4 mieszkania 3-pokojowe, na pozostałych kondygnacjach 24 mieszkania 2-pokojowe.

Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić komfort użytkowania posiadają nowoczesny układ dający nieograniczoną możliwość aranżacji wnętrz. Do każdego mieszkania przyporządkowano pomieszczenie piwniczne, które z wydzielonym miejscem postojowym na parkingu jest w cenie mieszkania. Dla lokatorów, którzy potrzebują własnego garażu istnieje możliwość wykupienia indywidualnego pomieszczenia garażowego zlokalizowanego w piwnicy budynku z dostępem z klatki schodowej. Nowoczesne rozwiązania materiałowe, okna i drzwi o wysokiej izolacyjności cieplnej, doskonałe docieplenie ścian zewnętrznych i przegród poziomych, a także niezależny system grzewczy zapewni ciepło i wygodę przez cały rok.

Inwestor zadbał ponadto o otoczenie budynku, wydzielone i urządzone zostały miejsc odpoczynku i rekreacji dla dzieci i dorosłych m in. plac zabaw, ławeczki, alejki spacerowe, a cały teren został ogrodzony, aby mieszkańcy mogli czuć się bezpiecznie.